Hakkımızda

Hakkımızda

İnsanların ihtiyaçlarına yönelik hizmet ve yapılar sunan, yaşam kalitelerini arttıran ve kendini sürekli geliştiren Duran Market  girişimci, yenilikçi ve sorumluluk taşıyan vizyoner ruhuyla 2019 yılında kurulmuştur. Fındık sektöründe başladığı faaliyetlerine; kısa süre önce de inşaat, mühendislik ve market alanlarını da ekleyerek bir Şirketler Grubu haline gelmiştir. Bugün ise Sanal Market olarak firmamızı tüm Türkiye'ye tanıtma imkanına sahip olmuştur. Türkiye'nin her yerinden gelecek olan siparişlere kargo şirketleri aracılığı ile hizmet ağını genişletmiştir. 

Siparisevde Sanal Market Mobil ile ister evinize, ister işinize, ister sevdiklerinize sipariş teslim edilmesini sağlayabilirsiniz. Yapmanız gereken yalnızca, siparişin teslim edilmesini istediğiniz adresi seçmek. Siparievde Sanal Market Mobil'de kullanıcı adı ve şifrenizi yalnızca bir kez girmeniz yeterli, teslimat adresinizi değiştirmediğiniz sürece sizi hep hatırlarız. Siparişlerinizi haftanın 7 günü 10.30 - 22.00 saatleri arasında araçlarımızla özenle teslim ediyoruz. 

Online, kapıda kredi kartı veya nakit ödeme seçenekleri ile hizmetinizdeyiz.

Misyonumuz
Sektördeki isim ve güvenilirliğine yakışır kalitede projeler hazırlayarak, müşterilerinin ihtiyaçlarını zamanında karşılamak ilk önceliğimizdir. Şirketimiz; çalışanlarımızın iş güvenliğini sağlayarak, kamu sağlığına ve çevreye duyarlı bir şekilde ve modern teknoloji kullanımıyla geliştirip tamamladığı konutlarıyla ve “fındık”alanında gösterdiği yoğun gelişim faaliyetleriyle bölge ve ülke ekonomisine yeterli miktarda girdi sağlamaktır. Market ve Sanal Market ağı ile hizmeti ve ihtiyaçları en iyi şekilde siz değerli müşterilerine hızlı ve kaliteli bir şekilde ulaştırmayı hedef etmiştir. 

Vizyonumuz 
Uzun yıllardan gelen mesleki tecrübesi ile  inşaat sektöründe imza atttığı kaliteli ve güvenilir projelerle ismini ve sektördeki yerini daima sağlamlaştırmak, sadece bölgede değil yurt çapında önemli projelere imza atmaktır. Fındık sektöründe ise yurtdışına önemli ölçüde fındık ihraç ederek ülkeye döviz girdisi sağlamaktır. Market ve Sanal Market sektörü ile Türkiye'nin heryerinden gelen siparişleri hızlı ve sorunsuz bir şekilde karşılayarak müşteri memnuniyeti sağlamak ve kaliteden hiçbir zaman ödün vermemektir. 

Yükleniyor...