Sıkça Sorulan Sorular

Siparisevde.com’a üye değilseniz, "Üye Ol" menüsünden e-posta adresinizi ve şifrenizi kaydederek üyelik işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Sonrasında açılan ekranda Üyelik Formu’nu doldurarak üyelik işleminizi tamamlayabilirsiniz.
  siparisevde.com "Giriş Yap" menüsünde Şifremi Unuttum alanına tıklayıp, açılan ekranda şifre hatırlatma için, siparisevde.com'a üye girişi yaparken kaydettiğiniz e-mail adresinizi yazabilirsiniz. Şifreniz e-mail adresinize gönderilecektir.
Siparişiniz siparisevde.com ekibi tarafından, siparisevde.com hizmetini verdiğimiz Duran Markette toplanmakta ve sipariş ettiğiniz ürünlere göre, ürünler ayrı ayrı poşetlenerek hazırlanmaktadır.
www.siparisevde.com'da ücretsiz teslimat için mininum tutar 50 TL'dir.
Ana sayfada yer alan reyonlar arasında gezinerek ya da sayfanın üstündeki arama alanına ürün isim ya da markasını yazarak sipariş etmek istediğiniz ürünleri seçebilirsiniz. Seçtiğiniz ürünleri sepetinize ekleyebilir, siparişinizi tamamlamaya geçmeden önce "Sepeti Görüntüle" butonuyla sepetinizi görüntüleyebilirsiniz. Sepet sayfasında, sepetinizi silebilir, sepetinizdeki ürünleri silebilir, adet/kg. güncellemesi yapabilirsiniz özel notunuz varsa ekleyebilirsiniz. Ödeme ekranında ödeme seçenekleri arasından ödeme şeklinizi belirleyebilir, toplam sipariş tutarınızı, var ise indirimlerinizi ve ödeyeceğiniz tutarı görebilirsiniz. Mesafeli Satış Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve koşulları kabul ettiğinizi işaretleyerek siparişinizi sonlandırabilirsiniz. Sonrasında açılacak ekranda sipariş ettiğiniz ürünlerin listesini, ödeyeceğiniz tutarı, teslimat ve fatura bilgilerinizi görebilirsiniz.
Yükleniyor...